Ballina Etiketimet Tabaku Termeti

Etiketim: Tabaku Termeti

Tabaku: Tek shkolla “Sami Frashëri” nuk po punohet

TIRANË, 2 nëntor /ATSH – I. Vata/ “Tërmeti dhe pandemia grisën fasadën e qeverisë dhe botën imagjinare që kish ndërtuar propaganda”, tha sot ish-deputetja...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA