Ballina Etiketimet Tabaku Qeveria

Etiketim: Tabaku Qeveria

Tabaku: Qeveria në 7 vite rriti borxhin dhe detyrimet e prapambetura

TIRANË, 24 nëntor /ATSH – I. Vata/ “620 mln euro kosto në kurriz të shqiptarëve”, deklaroi sot ish-deputetja e PD-së Jorida Tabaku, ndërsa theksoi...

Tabaku: 50% e bizneseve ndjejnë kërcënim serioz për t’iu dorëzuar monopolit

TIRANË, 4 nëntor/ATSH – I. Vata/ Ish-deputetja e PD-së Jorida Tabaku deklaroi sot se qeveria është kundër biznesit, në shërbim të oligarkëve. Në një deklaratë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA