Ballina Etiketimet Tabaku Biznesi

Etiketim: Tabaku Biznesi

Tabaku: Biznesi i vogël detyrohet të paguajë taksa e tarifa vetëm...

TIRANË, 16 qershor /ATSH - I. Vata/ Ish-deputetja e PD-së Jorida Tabaku tha sot se taksat e biznesit janë rritur dhe se qeveria heq...

Tabaku: Askush në qeveri nuk iu përgjigjet shqetësimeve të biznesit

TIRANË, 24 dhjetor  /ATSH - I. Vata/- Ish-deputetja e PD-së Jorida Tabaku bashkë me përfaqësues të PD-së takoi sot bizneset në Njësinë Nr.4 në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA