Ballina Etiketimet Svastika

Etiketim: svastika

Svastikat e një cirku rus provokojnë zemërimin gjerman

MOSKË, 17 janar /ATSH-DPA/ - Një shfaqje e një cirku rus, ku një majmun dhe një numër dhish u shfaqën të veshur me rroba...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA