Ballina Etiketimet Subjekt

Etiketim: subjekt

Gjobitet me 1 milion lekë pronari i një lokali në Tiranë,...

TIRANË, 29 gusht/ATSH/ Policia e Tiranës ndëshkon me masë 1.000.000 gjobë dhe procedon penalisht pronarin e një lokali për mosbindje ndaj urdhrit të policisë, pasi...

Organizoi dasmë në shkelje të Aktit Normativ antiCOVID, gjobitet me 1...

TIRANË, 24 gusht/ATSH/ Policia e Tiranës ka ndëshkuar me 1.000.000 lekë gjobë, pronarin e një restoranti, pasi u konstatua duke ushtruar aktivitet në kundërshtim...

FOTO/ Produktet jashtë afateve, AKU gjobë 1.5 mln lekë rrjetit të...

TIRANË, 16 maj /ATSH/ - Autoriteti Kombëtar i Ushqimit vijon punën për kontrollin zyrtar të përmbushjes së kërkesave ligjore për sigurinë ushqimore nga ana...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA