Ballina Etiketimet Stakim

Etiketim: stakim

Remontet/ Stakime të energjisë në Tiranë, Sarandë dhe Ksamil

TIRANË, 17 qershor/ATSH/ OSHEE ka njoftuar për stakim të energjisë elektrike nesër në disa zona në Tiranë. Kështu OSHEE thekson se, për shkak të remontit...

Lidhet linja e re e transmetimit të ujëmbledhësit të Bovillës, kufizime...

TIRANË, 3 qershor/ATSH/ Linja e re e transmetimit që lidh ujëmbledhësin e Bovillës me impiantin e trajtimit të ujit në Bovillë, ka përfunduar dhe...

Stakim i paligjshëm në nënstacionin Poçem në Fier, OSHEE: Kallëzim në...

TIRANË, 24 janar/ATSH/ Punonjësit e shoqërisë private që ka nën administrim nënstacionin Poçem, kanë stakuar energjinë elektrike, duke lënë pa furnizim pjesë të popullatës...

Rikonstruksion 7 kabinave, OSHEE kufizime të energjisë elektrike në Tiranë

TIRANË, 19 maj/ATSH/- Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) do të stakojë energjinë elektrike në disa zona të Tiranës më 20 maj. OSHEE bën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA