Ballina Etiketimet Sprove

Etiketim: sprove

GJERMANI – Merkel: COVID-19 sprova më e madhe e BE-së që...

BERLIN, 6 prill /ATSH-AFP/- Kancelarja gjermane, Angela Merkel, tha sot se Bashkimi Europian po përballet me provën e tij më të madhe që nga...

FOKUS – Qeveria franceze në sprovën e një mocioni të dyfishtë...

PARIS, 31 korrik /ATSH-AFP/ - Qeveria franceze pritet të përballet sot me dy mocione mosbesimi, nga e djathta dhe e majta, të cilat kërkojnë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA