Ballina Etiketimet Spitali i durresit

Etiketim: spitali i durresit

Shkëndijë elektrike në urgjencën e spitalit të Durrësit/ Asnjë i lënduar

TIRANË, 9 shtator/ATSH/ Pas informacionit që qarkulloi në disa media se Spitali Rajonal i Durrësit është përfshirë nga flakët, ka reaguar drejtoria e këtij...

Manastirliu në spitalin e Durrësit: Nuk ka dëmtime strukturore të spitalit,...

TIRANË, 28 nëntor /ATSH/ - Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale foli për mediat nga spitali i Durrësit pasi ky i fundit u inspektua...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA