Ballina Etiketimet Spiropali Tirane

Etiketim: Spiropali Tirane

Spiropali: Mandati i tretë, një tjetër përpjekje kokëfortë për të përfunduar...

TIRANË, 3 shtator /ATSH – I. Vata/ Koordinatorja e PS për qarkun e Tiranës, Elisa Spiropali ka zhvilluar sot një takim me strukturat e...

Përmirësimi i infrastrukturës në njësinë 7 në Tiranë, Spiropali: Kontrata e...

TIRANË, 1 shtator /ATSH - I. Vata/ Vazhdon puna me ritme të shtuara e bashkisë së Tiranës për përmirësimin e infrastrukturës  në kryqëzimin mes...

Mblidhet Komisioni i Mbrojtjes Civile të qarkut Tiranë, Spiropali: Situata nën...

TIRANË, 27 nëntor/ATSH - I. Vata/- Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, njëherazi drejtuese politike e PS-së për Tiranën, Elisa Spiropali,  ka marrë...

Spiropali: Tirana, model dhe pararojë në fuqizimin të grave në politikë

TIRANË, 5 nëntor /ATSH – I. Vata/-  “Tirana, si model dhe pararojë në betejën për fuqizimin e grave dhe vajzave në politikë”, tha sot...

Zgjedhjet në PS, Spiropali takim me grupet e sapongritura të Komisioneve...

TIRANË, 2 nëntor /ATSH – I. Vata/- “ Po përgatisim një proces zgjedhor shembull në Partinë Socialistë në Tiranë", tha sot koordinatorja e PS...

Spiropali: Forcimi i strukturave të PS-së, shembull, balanca gjinore

TIRANË, 31 tetor /ATSH – I. Vata/ “Balanca gjinore, zgjedhja me parimin një anëtar, një votë dhe përfshirja e të gjitha grupmoshave, ka qenë...

Spiropali: Analiza zgjedhore drejt përmbylljes, vazhdon procesi i organizmit të PS-së

TIRANË, 19 tetor /ATSH - I. Vata/- Partia Socialiste vazhdon organizimin e strukturave në kryeqytet dhe procesi është drejt përmbylljes së analizës së zgjedhjeve”,...

Spiropali me 24 kryetarët e njësive të Tiranës: Më shumë angazhim...

TIRANË, 2 gusht /ATSH - I. Vata/ - Drejtuesit politik të qarkut Tiranë, Elisa Spiropali dhe Ervin Bushati zhvilluan sot një takim me 24...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA