Ballina Etiketimet SorecaKryemadhi

Etiketim: SorecaKryemadhi

Reforma në Drejtësi prioritet kyç i integrimit të Shqipërisë

TIRANË, 15 tetor /ATSH- I. Vata/ "Reforma në Drejtësi është një ndër prioritetet kyçe të integrimit të Shqipërisë në BE dhe bashkëpunimi ndërpartiak është...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA