Ballina Etiketimet Solskjaer

Etiketim: solskjaer

Solskjaer drejt shkarkimit, “Manchester United” kërkon Allegrin

TIRANË, 9 janar /ATSH/ - Vetëm 2 fitore në 6 ndeshjet e fundit kanë vënë sërish në rrezik pozicionin e Ole Gunnar Solskjaer në...

FUTBOLL – Solskjaer: Lukaku nuk shkon tek Inter

ROMË, 19 korrik /ATSH-ANSA/ - Lukaku nuk është gati, për këtë arsye nuk do të thërritet për ndeshjen e nesërme, deklaroi trajneri i “Mançester...

FUTBOLL – Solskjaer: Nuk jemi në fazë shitjesh lojtarësh

MANÇESTER, 10 korrik /ATSH-AA/ - Trajneri i klubit anglez të “Mançester Junajtid”, Ole Gunnar Solskjaer, tërthorazi ka paralajmëruar “Interin”, “Juventusin” dhe “Real Madridin” se...

FUTBOLL – Solskjaer: Dua të rikthej gjendjen shpirtërore të “Mançester Junajtid”...

MANÇESTER, 8 prill /ATSH-AFP/ - Trajneri i “Mançester Junajtid”, Ole Gunnar Solskjaer shpreson që të rikthejë në grupin e tij mentalitetin e “Red Devils”...

FUTBOLL – Solskjaer konfirmohet trajner i ManU

MANÇESTER, 28 mars /ATSH-AFP/ - Norvegjezi Ole Gunnar Solskjaer, i cili kishte kaluar në pankinën e Manchester United si trajner, pas largimit të Jose...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA