Ballina Etiketimet Sk

Etiketim: sk

STAMBOLL – Futbollistët e superkupës vlejnë dy miliardë euro

STAMBOLL, 14 gusht /ATSH-AA/ - Vlera e lojtarëve të ekipeve angleze Liverpool dhe Chelsea që do të përballen sonte në Stamboll në ndeshjen për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA