Ballina Etiketimet Silva

Etiketim: silva

Xhaçka, bisedë telefonike me homologun portugez: Konferenca e Parë Ndërqeveritare të...

TIRANË, 15 qershor/ATSH/ Ministrja për Europën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka zhvilloi sot një bisedë telefonike me ministrin e Punëve të Jashtme të...

BRUKSEL – Silva: Synimi ynë zhvillimi i konferencës së parë ndërqeveritare...

BRUKSEL, 26 janar /ATSH/ - Zgjerimi i Bashkimit Europian me vendet e Ballkanit Perëndimor mbetet një nga prioritetet e tij, deklaroi ministri i Jashtëm...

FOKUS – Silva: Hapja e bisedimeve me Tiranën dhe Shkupin mes...

LISBONË, 8 janar /ATSH-MIA/ - Portugalia do të përpiqet t’i organizojë konferencat e para ndërqeveritare me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut në gjysmën e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA