Ballina Etiketimet Sileri

Etiketim: Sileri

FOKUS – Italia: Vonesat e vaksinave nuk do të prekin vetëm...

ROMË, 2 shkurt /ATSH/ - Vonesat nuk do të prekin vetëm Italinë, por të gjithë Europën dhe në fakt të gjithë botën duke pasur...

SPORT – Sileri: Ka shumë pak gjasa që kampionati italian i...

ROMË, 15 prill /ATSH-MIA/ - Vazhdimi i kampionatit italian të futbollit në sfondin e pandemisë së koronavirusit ka shumë pak gjasa, sipas zëvendësministrit të...

30 mjekë dhe infermierë në Itali/ Zv.ministri italian Sileri: Faleminderit Shqipërisë...

TIRANË, 29 mars/ATSH/  -Zv/ministri i Shëndetësisë së Italisë, Pierpaolo Sileri ka falenderuar Shqipërinë për dërgimin e 30 mjekëve dhe infermierëve në Itali, teksa mes...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA