Ballina Etiketimet Sigrid Kaag

Etiketim: Sigrid Kaag

Ministrja e Jashtme holandeze: Konferenca e Parë Ndërqeveritare me Shqipërinë të...

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Qeveria e Holandës thekson se Konferenca e Parë Ndërqeveritare mes Shqipërisë dhe Bashkimit Europian mund të ndodhë sa më shpejt...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA