Ballina Etiketimet Shytaj

Etiketim: shytaj

Heqja e akcizës së naftës/ Festim Shytaj: Si bëhen fermerët pjesë...

TIRANË, 25 janar/ATSH/ Të gjithë ata fermerë që punojnë tokën bujqësore, që mbjellin kultura bujqësore dhe janë të regjistruar me nipt do të thotë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA