Ballina Etiketimet Shyqiri Bytyqi

Etiketim: Shyqiri Bytyqi

​Bytyqi: Arsimimi, rruga e vetme e sigurtë drejt së nesërmes

PRISHTINË, 1 qershor /ATSH/ - Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, në Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve uroi të gjithë fëmijët, duke thënë...

​Suksesi në Beograd, O’Connell dhe Bytyqi përgëzojnë nxënësit e shkollës “Faik...

PRISHTINË, 14 maj /ATSH/ - Ambasadori britanik, Ruairí O’Connell, dhe ministri i Arsimit, Shyqiri Bytyqi, do të vizitojnë shkollën fillore “Faik Konica” në Prishtinë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA