Ballina Etiketimet Shtayyeh

Etiketim: Shtayyeh

RAMALLAH – Autoriteti Palestinez gati për negociata të drejtpërdrejta me Izraelin

RAMALLAH, 29 qershor /ATSH-AFP/-Palestinezët janë të gatshëm të rihapin negociatat e drejtpërdrejta me izraelitët dhe për modifikime të vogla kufijsh, u shpreh sot kryeministri...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA