Ballina Etiketimet Shquiperia

Etiketim: Shquiperia

Negociatat/ Holanda mirëpret punën e madhe dhe hapat e ndërmarrë vitin...

TIRANË, 9 Tetor /ATSH/ - Holanda e mirëpret punën e madhe dhe hapat e ndërmarra në vitin e fundit nga Shqipëria. Ambasada e Holandës në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA