Ballina Etiketimet Shqiperiaqeduam.al

Etiketim: Shqiperiaqeduam.al

“shqiperiaqeduam.al”/ Nga sot kanal emergjence për komunikim të vazhdueshëm mes individit...

TIRANË, 24 mars/ATSH/ Nga sot çdo person që ka një problem dhe kërkon zgjidhje në lidhje me situatën e shkaktuar nga COVID-19 mund të...

Platforma shqipëriaqëduam.al në dispozicion të banorëve të prekur nga tërmeti/ Rama:...

TIRANË, 9 dhjetor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama kërkoi sot nga të gjithë ata që kanë ankesa, kërkesa apo nevojë për sqarime lidhur me pasoja...

Bashkëqeverisja/ 30 427 ankesa të zgjidhura

TIRANË, 13 tetor/ATSH-Arbi Fortuzi/ 30 427 ankesa në total në nivel qendror dhe 3 748 në nivel lokal janë zgjidhur pas ankesave të qytetarëve...

Ecejaket për regjistrimin e banesës, qytetari Safet Meta gjen zgjidhje te...

TIRANË, 24 prill/ATSH/ - Safet Meta ka regjistruar legalizimin e banesës së tij pranë Zyrës Vendore të Regjistrimit të  Pasurive pas një kalvari të...

Pas ankesës në “Shqipëriaqëduam.al”, mësuesja zgjidh problemin e pagës

TIRANË, 4 prill/ATSH/ - Mësuesja Rovena Shehu përmes portalit “Shqipëriaqëduam.al” ka arritur të marrë vlerësimin prej 10% më shumë që i takonte me të...

“Shqipëriaqëduam.al”, 5390 ankesa janë zgjidhur në 6 muaj

TIRANË, 19 prill /ATSH/ - Drejtorja e Agjencisë për Dialog dhe Bashkëqeverisje në kryeministri, Eridana Çano, foli mbi punën e rrjetit të zyrave të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA