Ballina Etiketimet Shqipëria U-19

Etiketim: Shqipëria U-19

Shqipëria U-19 kalon provën, fiton me goleadë ndaj Kukësit U-21/ Cungu:...

TIRANË, 6 maj /ATSH/ Kombëtarja shqiptare e 19-vjeçarëve ka zhvilluar këtë të enjte një ndeshje miqësore ndaj ekipit të Kukësit U-21. Ndeshja e luajtur...

Shqipëria U-19 / Spahija dhe Shahaj: Duhet të punojmë fort për...

TIRANË, 25 shkurt/ATSH/ Shqipëria U-19 e drejtuar tashmë nga trajneri Armando Cungu, ka zhvilluar një grumbullim 3-ditor në kompleksin “Tropikal” në Durrës, i pari...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA