Ballina Etiketimet Shpirag

Etiketim: Shpirag

Ambasadorja e Holandës viziton pusin e Shpiragut

TIRANË, 25 shtator/ATSH/- Pusi i Shpiragut, në afërsi të Beratit, u vizitua sot nga drejtori ekzekutiv i Agjencisë Kombëtare të Burimeve natyrore, Adrian Bylyku...

Kërkimet në Shpirag, 1 miliard euro në vit investime dhe më...

TIRANË, 15 mars/ATSH-Maela Marini/ "1 miliard euro investime në vit pritet të gjenerohen nga kompania "Shell" në Shpirag, që do të thotë më tepër...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA