Ballina Etiketimet Shkembi Kavajes

Etiketim: Shkembi Kavajes

Lufta kundër informalitetit, Denaj apel bizneseve: Regjistrohuni në QKB dhe organet...

Denaj apel bizneseve: Regjistrohuni në QKB dhe organet tatimore TIRANË, 20 korrik/ATSH/- Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, ishte sot në terren, në kuadër...

Vijon puna për rikualifikimin urban të hapësirave te Shkëmbi i Kavajës

TIRANË, 21 nëntor/ATSH/- Prej fillimit të tetorit vazhdon puna për rikonstruksionin e rrugëve të brendshme dhe rikualifikimin e hapësirave publike në zonën e plazhit...

Shkëmbi i Kavajës drejt transformimit shumëfunksional turistik

TIRANË, 19 maj /ATSH/ - Projekti për transformimin e zonës tek Shkëmbi i Kavajës, që gjendet afër plazhit të Durrës, synon rehabilitimin e rrugëve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA