Ballina Etiketimet Shishtavec

Etiketim: Shishtavec

Kukës, nis pastrimi i gurëve në aksin Ura e Zapodit -Shishtavec

TIRANË, 7 nëntor/ATSH/- Punonjësit e bashkisë së Kukësit kanë nisur punën për pastrimin e gurëve të rënë në rrugën Kukës-Shishtavec, si pasojë e reshjeve...

Shishtaveci në “100 fshatrat”, potencial zhvillimi ekonomik

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/2217688851853731/ TIRANË, 31 tetor/ATSH-Maela Marini/ Shishtaveci është pjesë e programit të "100 fshatrave", ndaj Kryeministri Edi Rama nxiti sot projektet për zhvillimin e agroturizmit në këtë...

Resort turistik për sportet dimërore në Shishtavec

TIRANË, 31 tetor /ATSH-Gjergji  Mima/ - Një grup slloven ka propozuar ndërtimin e një resorti turistik për turizëm gjithëvjetor në Shishtavec, ku do të...

Transformim i Shishtavecit në një destinacion të turizmit dimëror

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/497947337353086/ TIRANË, 31 tetor/ATSH-Maela Marini/ Transformimi i Shishtavecit në një destinacion të rëndësishëm turistik për turizmin dimëror do të kthehet shumë shpejt nga një ëndërr...

Premtimi i mbajtur, rrugë me standarde për Shishtavecin

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/346604979238915/ TIRANË, 31 tetor/ATSH-Maela Marini/ Qeveria e mbajti premtimin dhe tani në Shishtavec mund të shkohet përmes një rruge me standarde dhe jo në një...

Projekt për zhvillimin e turizmit në Shishtavec

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/188063775412685/ TIRANË, 30 tetor/ATSH-Maela Marini/ Qeveria është duke punuar për të çuar përpara një projekt shumë serioz për zhvillimin e turizmit në zonën e Shishtavecit. Kështu...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA