Ballina Etiketimet Shijak

Etiketim: Shijak

Masterplani i Rindërtimit/ Shijaku me pamje të re, 650 banesa individuale...

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/ "Shijaku pas rindërtimit do të ketë një pamje të re", deklaroi sot kryetari i bashkisë, Elton Arbana, ndërsa informoi se nesër...

Foto/ Ceremonia e 100-vjetorit të Tiranës në Shijak, Veliaj: Në vëmendje,...

TIRANË, 7 shkurt/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ishte sot në Shijak, ku vijoi turin e qyteteve për ceremoninë e 100-vjetorit të...

Video/ Dëmet nga tërmeti në Shijak, Arbana për ATSH-në: 550 familje...

TIRANË, 2 shkurt/ATSH-Z.Tosku/ Kryetari i bashkisë së Shijakut, Elton Arbana u shpreh për Agjencinë Telegrafike Shqiptare se aktualisht, numri i aplikimeve ka shkuar në...

FOTO/ Vijon vlerësimi i banesave të dëmtuara nga tërmeti në Shijak,...

TIRANË, 16 dhjetor /ATSH/ - Grupet e inxhinierëve po vijojnë punën në terren për vlerësimin e objekteve të prekura nga tërmeti shkatërrimtar i datës...

Rama në Shijak: Brenda kësaj jave përfundojnë inspektimet e godinave, banorët...

TIRANË, 10 dhjetor/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Shijak, ku u takua me banorët e dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit, si...

Rama në Qendrën e Emergjencave në Shijak: Duhet durim, do t’iu...

TIRANË, 30 nëntor/ATSH/- Shqipëria është e madhe prandaj duhet durim i madh do shikojmë pallatet, do bëjmë analizën, pallatet që nuk banohet më do...

Kryebashkiaku Arbana: Dëmtime nga tërmeti edhe në Shijak, janë akomoduar 45...

TIRANË, 29 nëntor /ATSH/ Tërmeti i së martës është ndjerë dhe në qytetin e Shijakut, ku qytetarët tashmë janë akomoduar në një kalçeto të...

Ndihma për banorët e prekur nga tërmeti në fshatin Koxhas

TIRANË, 24 shtator /ATSH/ - Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi ishte sot i pranishëm në fshatin Koxhas, për të ndarë ndihmat e...

FOTO/ Lleshaj apel banorëve të prekur nga tërmeti: Zhvendosuni përkohësisht në...

TIRANË, 24 shtator /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj është rikthyer në zonat më të prekura nga tërmeti i 21 shtatorit, ku përfshihen fshatrat...

FOTO/ Lleshaj në Shijak pranë familjes Deda, do të kërkohen të...

TIRANË, 22 shtator /ATSH/ - Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj vizitoi në fshatin Bodinak të Shijakut familjen e Ruzhdi Dedës të cilën tërmeti i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA