Ballina Etiketimet Shendtesi

Etiketim: shendtesi

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 17 raste të reja, shkon në 1263...

TIRANË, 9 qershor/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informoi se brenda 24 orëve të fundit janë identifikuar 17 raste të reja pozitivë me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA