Ballina Etiketimet Shebenik-Jabllanice

Etiketim: Shebenik-Jabllanice

Foto/ Parku Kombëtar “Shebenik-Jabllanicë”, flora dhe fauna e jashtëzakonshme magnet për...

TIRANË, 25 gusht /ATSH – I. Vata/- Parku Kombëtar "Shebenik-Jabllanicë" është një nga destinacionet më të preferuara të turistëve vendas dhe të huaj. Parku Kombëtar...

Prerja e pyjeve në parkun e Shebenikut?! Reagojnë Zonat e Mbrojtura 

TIRANË, 4 dhjetor/ATSH-A. Fortuzi/- Agjencia Kombëtare e Zonave të Mbrojtura, institucioni përgjegjës për mbrojtjen e vlerave natyrore dhe biologjike të Parkut Kombëtar Shebenik Jabllanic...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA