Ballina Etiketimet Shahini Shkolla

Etiketim: Shahini Shkolla

Viti i ri shkollor/ Si do ndiqen protokollet shëndetësore si masë...

https://www.facebook.com/shahinibesa/videos/672172440060601 TIRANË, 10 shtator /ATSH - I. Vata/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini  tha sot se zbatimi me përpikëri i rregullave dhe...

Udhëzimi për vitin e ri shkollor/ Disa skenarë për shkolla të...

TIRANË, 27 gusht /ATSH – I. Vata/- Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini  publikoi sot udhëzimet për fillimin e vitit të ri...

Viti i ri shkollor/ Vazhdojnë xhirimet për orët mësimore në kanalin...

TIRANË, 22 gusht /ATSH – I. Vata/- Ndërsa pritet të nisë viti shkollor 2020-2021, ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Besa Shahini tha se...

Shkolla si hapësirë e sigurtë, Shahini: Dyfishim numrit të psikologëve dhe...

TIRANË, 1 qershor /ATSH - I. Vata/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini përmes një videomesazhi ka komunikuar një çështje të ndjeshme,...

Shahini: Nga nesër mësimi në 9 qarqe, në Durrës fillon më...

TIRANË, 1 dhjetor  /ATSH - I. Vata/- Ministrja e Arsimit, Besa Shahini tha sot se shkollat do të fillojnë mësim në 9 qarqe, ndërsa...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA