Ballina Etiketimet Sesioni i 71- të i Komitetit Rajonal për Evropën të OBSH

Etiketim: Sesioni i 71- të i Komitetit Rajonal për Evropën të OBSH

Manastirliu: Së shpejti kontratë e re me Pfizer për 500 mijë...

TIRANË, 14 shtator /ATSH/ Qasja e barabartë në aksesin ndaj vaksinave dhe strategjia e vaksinimit 2020-2030, e cila përmbledh nevojat që duhet të adresojnë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA