Ballina Etiketimet Sekretari i Shtetit

Etiketim: Sekretari i Shtetit

Xhaçka uron Sekretarin Blinken: Krah për krah për forcimin e partneritetit...

TIRANË, 27 janar /ATSH/ Ministrja për Europën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, ka përshëndetur sot konfirmimin e Antony Blinken si Sekretar i 71-të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA