Ballina Etiketimet Sejko kartëmonedha

Etiketim: Sejko kartëmonedha

Hidhen në treg kartëmonedhat e reja 1 mijë lekë dhe 10...

TIRANË, 15 qershor /ATSH/ Banka e Shqipërisë prezantoi sot dy prerje të reja të kartëmonedhave shqiptare, të cilat dalin zyrtarisht në treg duke nisur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA