Ballina Etiketimet Sarajet e Toptanve

Etiketim: Sarajet e Toptanve

Shpronësohen Sarajet e Toptanasve, projekt restaurimi dhe rijetëzimi

TIRANË, 22 tetor /ATSH/ Sarajet e Toptanasve do t'i nënshtrohen procesit të restaurimit  dhe rijetëzimit, duke u kthyer në një hapësirë dedikuar tërësisht artit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA