Ballina Etiketimet Rruga e Durrësit

Etiketim: Rruga e Durrësit

Gati hapja e “Rrugës së Durrësit”, Veliaj inspekton punimet: Nuk ishte...

TIRANË, 2 shtator/ATSH/ Rruga e Durrësit, një prej kantiereve ku gjatë verës është punuar me ritme të shpejta, po transformohet plotësisht falë projektit të...

Nis rehabilitimi i Rrugës së Durrësit, qarkullimi i mjeteve devijohet tek...

TIRANË, 21 korrik/ATSH/ Bashkia e Tiranës ka nisur një tjetër investim të rëndësishëm në kryeqytet për rrjetin e kanalizimeve dhe rehabilitimit të Rrugës së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA