Ballina Etiketimet Rri ne shtepi

Etiketim: rri ne shtepi

“Ta kthejmë qëndrimin në shtëpi në argëtim”/ Zyra e BE-së: Postoni...

TIRANË, 4 prill/ATSH/ Delegacioni i Bashkimit Europian në Shqipëri ka lançuar sot një iniciativë që të gjithë qytetarët që janë në shtëpi të postojnë...

VIDEO/ FSHF konkurs për fëmijët: Dërgoni videon tuaj duke luajtur futboll...

TIRANË, 28 mars/ATSH/  -Federata Shqiptare e Futbollit ka lançuar një konkurs ku të gjithë personat mund të dërgojnë videot e fëmijëve të tyre duke...

Fuqia e qëndrimit në shtëpi/ ISHP: 1 person infekton 2.5 njerëz...

TIRANË, 21 mars/ATSH/ - Zbatimi i vendimit për qëndrimin në shtëpi duhet ndjekur nga të gjithë, pasi  sjellja individuale është thelbësore në kufizimin e...

Spahia apel qytetarëve: Mos u bëni shkak për përhapjen e COVID-19,...

TIRANË, 21 mars/ATSH/ -Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka apeluar sot qytetarët që të rrijnë në shtëpi dhe të mos bëhen shkak për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA