Ballina Etiketimet Rista

Etiketim: rista

Rista: Unifikim në trajtimin financiar të minatorëve, metalurgëve dhe naftëtarëve

TIRANË, 23 maj/ATSH/ - Deputetja e Partisë Socialiste në qarkun e Fierit, Adelina Rista gjatë seancës plenare të së enjtes deklaroi se votimi i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA