Ballina Etiketimet Rinas Policia

Etiketim: Rinas Policia

Policia Kufitare Rinas, masa të shtuara për të goditur paligjshmërinë

TIRANË, 13 nëntor /ATSH- I. Vata/ - Policia Kufitare e Rinasit ka shtuar masat për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Policia ka bërë të mundur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA