Ballina Etiketimet Reja e tiranes

Etiketim: reja e tiranes

Supriza dhe tinguj të përzgjedhur/ Mbyllet edicioni i pestë i “Festivalit...

TIRANË, 26 qershor /ATSH/ Mbrëmë është mbyllur edhe edicioni i pestë i festivalit të Resë i cili ndezi atmosferën në kryeqytet për më tepër...

Tinguj dhe rryma kontemporane me taban shqiptar nga artisti Plator Gashi...

TIRANË, 18 qershor /ATSH – B. Naska/ Mbrëmjen e djeshme në ambientet e veçanta të “Resë” përpara Galerisë së Arteve në kryeqytet, ka vazhduar...

Folklori dhe tradita artistike tiranase ndezin atmosferën tek “Reja”

TIRANË, 16 qershor /ATSH – B. Naska/ Mbrëmjen e djeshme në ambientet e “Resë së Tiranës” ka vazhduar “Festivali i Resë” me një mbrëmje...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA