Ballina Etiketimet Regjistrimi pronarit përfitues

Etiketim: regjistrimi pronarit përfitues

Regjistrimi i pronarit përfitues/ Denaj: 30 qershori, afati për përmbushjen e...

TIRANË, 24 qershor /ATSH/ Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj apeloi sot se 30 qershori është afati për përmbushjen e detyrimit ligjor nga...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA