Ballina Etiketimet Rayan

Etiketim: rayan

MJEKESI – OBSH: Bllokimet e Italisë duhet ta stabilizojnë epideminë e...

GJENEVE, 30 mars /ATSH-MIA/ - Bllokimet totale dhe masat e zbatuara në Itali gjatë dy javëve të fundit duhet ta stabilizojnë epideminë e koronavirusit,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA