Ballina Etiketimet Rama vlore

Etiketim: Rama vlore

Nis puna në lotin e dytë të Lumit të Vlorës, Rama:...

TIRANË, 5 gusht /ATSH - I. Vata/ -Pas përfundimit të lotit të parë në Lumin e Vlorës, kanë nisur punimet në Lotin e dytë. Lajmi...

Rama-studentëve: Mos e harroni kërkesën për vlerësimin e pedagogëve

TIRANË, 15 shkurt /ATSH/ Kryeministri Edi Rama u kërkoi sot studentëve nga bashkëbisedimi në Universitetin e Vlorës, të mos e harrojnë kërkesën e protestës së...

Dialog intensiv në Universitetin “Ismail Qemali”, Rama falënderon studentët

TIRANË,19 dhjetor /ATSH- I. Vata/ - Kryeministri Edi Rama falënderoi sot studentët e Universitetit “Ismail Qemali” Vlorë për dialogun e zhvilluar sot, si një...

Memorial për të rënët në kampet naziste, “bashkëqeverisja” edhe për komunitetin

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/481781188984623/ TIRANË, 17 tetor /ATSH- I. Vata/ - "Shqiperiaqeduam.al", “me një klik gjen një mik” dhe një mik tamam që të zgjidh punët, tha Kryeministri...

Fëmijët shqiptarë me tekste shkollore si bashkëmoshatarët europianë

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/926941630839276/?t=420 TIRANË,2 shtator /ATSH- I. Vata/ - "Fëmijët e klasës së parë deri në klasën e katërt do të kenë libra falas me standarde si...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA