Ballina Etiketimet Rama Perndjekurit Demshperblimi

Etiketim: Rama Perndjekurit Demshperblimi

Të përndjekurit politikë: Dëmshpërblimi nga qeveria, aq sa nuk u bë...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1302122749922027/    -Qeveria përmbyll dëmshpërblimin financiar për ish-të burgosurit politikë, tani dëmshpërblimi për trashëgimtarët dhe dhe kurimi i të shkuarës- TIRANË, 20 maj /ATSH- I. Vata/ -Të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA