Ballina Etiketimet Rama me biznesin

Etiketim: Rama me biznesin

Takime me biznesin e vogël në Berat/ Rama: Zero tatimfitim e...

TIRANË, 25 shkurt /ATSH/ Tatimfitimi zero dhe TVSH zero është një mbështetje e fortë për biznesin e vogël, si në asnjë vend të rajonit. Kryeministri...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA