Ballina Etiketimet Rama Lezhe

Etiketim: Rama Lezhe

Shkolla “Llesh Nik Daka” në Lezhë, sot kantier ndërtimi, më 26...

TIRANË, 29  korrik/ATSH/ Shkolla e mesme e bashkuar "Llesh Nik Daka" në Lezhë e cila u dëmtua nga tërmeti i 26 nëntorit, sot kantier...

Rama: Objektivi në vitin 2025 është që të kemi mbi 10...

TIRANË, 29 gusht/ATSH - I. Vata/ - Kryeministri Edi Rama ka deklaruar sot se objektivi në 2025 është që të kemi mbi 10 milionë...

Sezoni turistik, Rama: Më i pastërti dhe më i sigurti në...

TIRANË, 29 gusht/ATSH - I. Vata/ - Kryeministri Rama deklaroi sot se kemi patur sezonin turistik më të pastër, më të sigurt dhe më...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA