Ballina Etiketimet Rama aeroport

Etiketim: Rama aeroport

Aeroporti i Kukësit, projekt strategjik për Shqipërinë dhe Kosovën

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/496107667541373/?t=2 TIRANË, 31 tetor/ATSH-Maela Marini/ Ndërtimi i aeroportit të Kukësit është një projekt strategjik, jo vetëm për Shqipërinë, por edhe për anën tjetër të kufirit, Kosovën. Kështu...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA