Ballina Etiketimet Raciste

Etiketim: raciste

FUTBOLL – May: Thirrjet raciste të papranueshme, UEFA të marrë masa

LONDËR, 28 mars /ATSH-AA/ - Kryeministrja e Britanisë së Madhe, Theresa May ka kërkuar nga Federata EUropiane e Futbollit (UEFA) sanksione të ashpra ndaj...

MEPJ dënon thirrjet raciste gjatë ceremonisë së festimit të kryengritjes së...

TIRANË, 3 Gusht /ATSH/ - Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme shpreh keqardhjen dhe dënon gjuhën e urrejtjes dhe thirrjet raciste antishqiptare të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA