Ballina Etiketimet Qukës-Qafë Plloçë

Etiketim: Qukës-Qafë Plloçë

Rama: Aksi Qukës-Qafë Plloçë do të zbulojë pjesën tjetër të Shqipërisë...

TIRANË, 22 nëntor/ATSH/ Në kantierin Qukës – Qafë Plloçë vijojnë punimet për ndërtimin e këtij aksi rrugor të shumëpritur, i cili shkurton distancën dhe...

Qukës-Qafë-Plloçë 70 % e realizuar, perspektivë e re zhvillimit rural në...

TIRANË, 21 tetor/ATSH/ Rreth 70 % të punimeve janë kryer deri tani në projektin e ndërtimit të aksit Qukës-Qafë-Plloçë, pjesë e korridorit të 8-të. Kryeministri...

Rruga Qukës-Qafë Plloçë/ Balluku: Lotet të pafinancuara, kemi hapur procedurat për...

TIRANË, 21 tetor /ATSH/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku deklaroi sot se po punohet për të gjetur financimin e dy loteve për...

“Pas një odiseje ribërjeje nga e para të projektit të lënë...

TIRANË, 8 korrik/ATSH/ Në rrugën Qukës-Qafë-Plloçë, pjesë e Korridorit VIII, Tiranë-Korçë, vazhdojnë intensivisht punimet për ndërtimin e saj. Kryeministri Edi Rama publikoi sot pamje nga...

Rrëshqitje dheu, ARRSH inspekton punimet në segmentin rrugor Qukës – Qafë-Plloçë

TIRANË, 1 nëntor /ATSH – I. Vata/ Autoriteti Rrugor Shqiptar ka inspektuar punimet në segmentin rrugor Qukës-Qafë-Plloçë - Loti 3, pas konstatimit të rrëshqitjeve...

ARRSH: Përfundojnë 69% e punimeve në aksin rrugor Qukës – Qafë-Plloçë

TIRANË, 24 korrik /ATSH - I. Vata/ - Autoriteti Rrugor Shqiptar deklaroi sot se vazhdojnë punimet në aksin rrugor Qukës - Qafë-Plloçë - seksioni...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA