Ballina Etiketimet “Qiell i Heshtur”

Etiketim: “Qiell i Heshtur”

“Qiell i Heshtur”, vlerësim për kontributin e grave që bënë histori...

TIRANE,8 Maj /ATSH/ - Historia mahnitëse e jetës së astronomes Henrieta Levit, (një nga astronomet e para në Harvardin e 1900-ës) dhe kolegeve të...

“Qiell i Heshtur” vlerësim për kontributin e grave që bën histori...

TIRANE,3 Prill /ATSH/ - Historia mahnitëse e jetës së astronomes Henrieta Levit, (një nga astronomet e para në Harvardin e 1900-ës) dhe kolegeve të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA