Ballina Etiketimet Qendrës Kombëtare të Librit dhe Leximit (QKLL)

Etiketim: Qendrës Kombëtare të Librit dhe Leximit (QKLL)

QKLL organizon konkursin e përvitshëm “Fondit të Krijimtarisë Letrare për të...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Qendra Kombëtare të Librit dhe Leximit (QKLL) si çdo vit shpall thirrjen për aplikime në “Fondin e Krijimtarisë Letrare për të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA