Ballina Etiketimet Punonjes sociale

Etiketim: punonjes sociale

Manastirliu: Miratimi i urdhrit të punonjësve socialë, më shumë garanci në...

TIRANË, 26 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, theksoi sot "projektligji që vjen për miratim sot është shumë i rëndësishëm, së...

Miratohen ndryshimet në ligjin për urdhrin e punonjësve socialë/ Jaku: Rritje...

TIRANË, 24 nëntor /ATSH/ Komisioni për Punën, Çështjet Sociale dhe Shëndetësinë, në drejtimin e kryetarit, Enver Roshi, në cilësinë e komisionit përgjegjës miratoi sot...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA