Ballina Etiketimet Psiko-social

Etiketim: psiko-social

Konsolidim i shërbimit psiko-social/ Kushi: Vetëm në 2020-2021 dyfishuam numrin e...

TIRANË, 23 janar/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi organizoi sot një bashkëbisedim me disa nga punonjëset e shërbimit psiko-social. Në këtë takim fokusi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA